Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia indywidualne

Aby poznać szczegóły i otrzymać szczegółową ofertę  wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń.

Uniqa

Joanna Andrzejewska
Specjalista ds. ubezpieczeń

Tel.: (83) 342 70 05

Formularz
Uniqa

Jolanta Wawryniuk
Specjalista ds. Statystyki, Finansów i Ubezpieczeń

Tel.: (83) 342 00 03

Formularz

Komunikacja

Ubezpieczenie OC w UNIQA gwarantuje, że nie będziesz musiał pokrywać strat materialnych oraz ewentualnych kosztów związanych z kalectwem, śmiercią lub rozstrojem zdrowia osób poszkodowanych w wyniku kolizji drogowych.

Dom i mieszkanie

Planowanie, finansowanie, realizacja - włożyłeś wiele czasu, pieniędzy i wysiłku w stworzenie swojego domu. Zbudowałeś coś trwałego. Niekiedy trudno uwierzyć, że możesz to stracić w jednej chwili. Zawsze jednak może wydarzyć się coś nieprzewidzianego, coś co zniweczy cały Twój wysiłek, pochłonie pieniądze i zainwestowany czas. Dlatego wybór ubezpieczenia jest jedną z Twoich najważniejszych decyzji.

NNW – wycieczka – indywidualne, grupowe.

W pracy i w domu, w szkole i na ulicy, w tramwaju i w samochodzie, w dzień powszedni i podczas wakacji – nigdy nie wiemy co nas spotka. Wypadki zdarzają się wszędzie. Są nieprzewidywalne i zupełnie niezależne od naszej woli. Niestety niosą ze sobą niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Pamiętaj, że możesz mieć wiele polis NW w różnych firmach ubezpieczeniowych. W razie wypadku otrzymasz świadczenia ze wszystkich.

Ubezpieczenia podróży zagranicznej

Ubezpieczenie podróży zagranicznej Radość odkrywania zapewnia pomoc na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń podczas wyjazdów zagranicznych.

Ubezpieczenia rolnika

  • Obowiązkowe ubezpieczenia OC rolnika
  • Obowiązkowe ubezpieczenia mienia rolniczego
  • Dobrowolne ubezpieczenie mienia rolniczego
  • NNW w gospodarstwie

Jeżeli w powyższej liście nie odnajdujesz ubezpieczenia jakie potrzebujesz  - zadzwoń tel. 83 342 70 00

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line