Współpraca

Stale rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży i jesteśmy otwarci zarówno na agencje z wieloletnim stażem jak i na osoby rozpoczynające dopiero karierę w branży ubezpieczeniowej.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych partnerów i staramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Zapewniamy szereg profesjonalnych szkoleń zarówno w siedzibie Przedstawicielstwa jak i w terenie. Wybierając współpracę z UNIQA poprzez nas możecie być Państwo pewni szybkiej i profesjonalnej a zarazem miłej obsługi zarówno w każdym zakresie.

Oferta UNIQA jest oceniana jako jedna z najlepszych i najbardziej kompleksowych na rynku. Połączenie z atrakcyjnym, motywacyjnym system wynagrodzeń i łatwością współpracy sprawia, że sprzedając ubezpieczenia na rynku Polskim nie można przejść koło niej obojętnie.

Osobami odpowiedzialnymi za współpracę z AGENTAMI w Przedstawicielstwie UNIQA TU S.A. w Białej Podlaskiej są:

Pani Marta Dębek
Kierownik Działu Korporacyjnego
Tel: (83) 342 70 06
 

Osobą odpowiedzialną za współpracę z Brokerami w Przedstawicielstwie UNIQA TU S.A. w Białej Podlaskiej jest:

Pani Monika Ratajczak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. (83) 342 70 04
email: monika.ratajczak@uniqa.com.pl
 

 

Formularz kontaktowy


Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
(Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A Przedstawicielstwo Biała Podlaska Al. 1000-lecia 28a/15 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)


Zadaj pytanie on-line